Бездоганна репутація з моменту заснування

Ua Ru

+38 (067) 197-28-81 (057) 728-15-12


замовити послугу
Книга відгуків

Заявка на послугу

Виберіть послугу

Представьтесь, пожалуйста(Ф.И.О)

Контактний телефон:

Електронна пошта:

Адреса:

Коментарі:

Головна Товари

Наши товары

Контейнер для раскладки ядоприманки

 

1. " Контейнер для розкладки ядоприманок" ТУ У 25.2-30882946-001:2006
2. "Висновок державної санепідемілогічної експертизи" №05.03.02-07/25866
3. Акт про проведення натурних випробувань контейнера в НДІ біології ХНУ ім. В.Н. Каразіна
4. Методичні вказівки щодо боротьби з гризунами в населених пунктах №28-6/5 від 06.10.81 р. 

Обґрунтування застосування контейнера
Контейнер за своїми високими експлуатаційними, багатофункціональними якостями не має аналогів в Україні ш країнах СНД. 


1. Контейнер відповідає передовим Європейським стандартам і вимогам ефективності і безпеки при проведенні дератизації. Багатофункціональне застосування контейнерів для боротьби з гризунами в усіх галузях народного господарства ш в приватному секторі. 
2. Триваліше збереження ядоприманки, навіть у разі установлення контейнерів поза приміщеннями, від дії сонячних променів і опадів
3. Виключається нецільовий доступ сторонніх осіб и домашніх тварин ядоприманок, спеціальна конструкція ш наявність попереджувальних написів на контейнері додатково забезпечує заходи безпеки для людей, домашніх тварин ш довкілля, а за необхідності, підвищену міру безпеки шляхом пломбування ящика-годівниці і неможливості його вилучення із ядоприманки з контейнера. 
4. Для спеціалізованих (категорійних) об'єктів (це дитячі, лікувальні, харчові об'єкти громадського харчування і прирівняні до них об'єкти), що вимагають особливих заходів безпеки, пропонується розкладка ядоприманок тільки в контейнер і категорично забороняється застосування інших засобів розкладки ядоприманок. 
5. Виключається непердбачене розкидання - рознесення ядоприманок по території об'єкта, в це запобігатиме можливості випадкових отруєнь.
6. Контейнер є засобом постійного застосування, тому його вироблено із міцного пластика, що забезпечує, тим самим, його тривалий термін експлуатації навіть у місцях з підвищеним вмістом вологи.
7. У разі установлення великої кількості контейнерів на об'єктах може бути введено "Журнал оперативного обліку проведення дератизаційних робіт", який дозволить контролювати санітарний стан об'єктів. складаються схеми (плани) розташування контейнерів, які фіксуються і "Журналі", що призводить до швидкого їх надходження навіть на великих територіях.
8. Установлений контейнер забезпечує належний естетичний вигляд у місцях застосування.          

Цiна: 300-330 грн.